Tjaah hvis jeg nu satte en støjsender op der lukkede mobil nettet ned og en til alle TV og radio stationer, hvad har jeg så bevist??
Da jeg er gammel Storno mand ved jeg godt hvordan man kan ødelægge/nedlægge sådanne tjenster, jeg kan ikke lige se at de har brudt ind i banken men har bare ødelagt mulighederne for at man kan komme der ind

alt kan jo ødelægges hvis man vil. I gamle dage kaldte man det hærværk. Nu laver de bare en virus og bliver berømt og får et navn på nettet og en kryds i kalendern for hvem der har ødelagt mest. Måske giver det noget arbejde til nogen firmaer der skal rette op på det og måske er det dem der også står i ledtog med dem der gør det og ja alle skatte borgerne skal jo bare betale gildet.