Ok du har ikke forstået det. Jeg kan IKKE skrive alle spørgsmål ned, for spørgsmål nummer 2. opstår først når jeg har afsluttet "projektdel nummer 1." Etc. etc.Ollii skrev: Om ikke andet ville det være klogt og skrive dine spørgsmål ned istedet for at ringe til ham igen og igen.
Nu har jeg fået enorme gode råd her. Nu begynder jeg så at opstille mit Scotte, sætte mit røgrør på etc. Når det så er sket, vil jeg måske pludselig have spørgsmål til hvorledes sneglen skal sidde, eller min "shunt" (eller hvad den nu hedder) etc. Her kan jeg så igen bruge dette geniale forum og få brugbare råd.
Men fair nok giv du bare dine råd, jeg fortæller dig bare at jeg ikke kan bruge dit råd om at ringe til min skorstensfejer til noget.